thumbs-iconTürkiye ve Tüm Avrupa Bölgelerine Nakliyat

clock-iconBireysel ve Kurumsal Hizmet 09:00 - 21:00

Yeditepe Nakliyat

mobile-icon
page-banner

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

Asansörlü Nakliyat Hizmetleri

asansorlu-nakliye

Asansörlü nakliyat hizmetlerinde Yeditepe Nakliyat her zaman yeniliklerin öncü markası olma yolunda çizgisini koruyarak çalışma faaliyetlerini sürdürmeye devam ettirmektedir. Teknolojiyi her zaman yakından takip ederek müşterilerine profesyonel hizmet sunmaktadır. Elemanlarımızın her biri alanında uzman ve araçlarımız son model kapalı çelik kasa evden eve nakliye araçlarıdır.

Asansörlü nakliyat sisteminin eşya taşımada en iyi sistem olduğu herkes tarafından bilinir. Teknolojiyi en yakından aktif olarak takip eden şirketimiz asansörlü evden eve taşımacılık işlerinizde yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerimize profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Asansörlü taşımacığın neden tercihleriniz arasında olmalıdır? Bina içerisinde eşyalar taşınırken, eşyaların sağa sola çarpması nedeni ile eşyalar zarar görme olasılığı çok yüksek olabilmektedir.

Eşyalar bina içerisinde elemanlar tarafından taşınırken hem zaman kaybı olmadan hızlı bir şekilde taşınır. Asansörlü evden eve taşıma sistemini tercih eden müşteriler bina içerisinde apartman sakinlerini kesinlikle rahatsız etmez. En büyük eşyadan en küçük eşyaya kadar her türlü eşya asansör sistemi ile taşınmaktadır.

Asansörlü taşımacılık sistemimizden faydalanmak için firmamızı 2 iş günü içerisinde aramanız halinde şirket sorumlumuz bulunduğunuz yere eksper göndererek taşınacağınız ev eşyalarını, asansör kurma sistemini inceler ve anlaşma yapılması taktirinde iki taraflı sözleşme imzalamaktadır. Asansörlerimiz 16 kata kadar çıkabilen hidrolik ve otomatik asansör sistemidir. Eşyalar pencere veya balkon aracılığı ile taşınmaktadır. Asansörlerimizin bakımı işinde uzman personellerimiz aracılığı ile yapılmaktadır.

asansorlu-nakliyat-22incikat

Yeditepe Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize teleskopik, otomatik ve hidrolik asansörlerimizle hizmet vermekteyiz. 20 Kata kadar çıkabilen asansörlerimiz sayesinde eşyalarınız güvenli ve bir o kadar da hızlı olarak eşyalarınız taşınabilir.

yeditepe-asansorlu-nakliye

Teknolojik donanıma sahip tüm araçlarımız ile asansörlü taşımacılık hizmetlerinde ister şehir içi evden eve nakliyat hizmeti alabilir, isterseniz şehir dışı taşımacılık hizmeti alabilirsiniz. Asansörlerimiz 20 kata kadar çıkabilir, 390 kg eşya taşıyabilmektedir.