thumbs-iconTürkiye ve Tüm Avrupa Bölgelerine Nakliyat

clock-iconBireysel ve Kurumsal Hizmet 09:00 - 19:00

Yeditepe Nakliyat

mobile-icon
page-banner

Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Taşıma esnasında eşyalarınızın yeni taşınacağınız eve iyi derecede zararsız olarak ulaşabilmesi için şüphesiz en önemli faktör kullanılacak ambalaj malzemeleridir. Eviniz içerisinde yer alan tüm eşyalar iyi bir şekilde paketlenirse oluşabilecek tüm risklerin önüne geçilmiş olunur. Bunun için Yeditepe  Taşımacılık Firması olarak bu konuda hassasiyet duyduğumuzu belirterek tüm taşıma hizmetlerimiz içerisinde en iyi ambalaj malzemelerini kullanarak taşıma hizmeti gerçekleştirilmektedir.

services details

Koltuk, kumaş, deri türündeki eşyalarınız ilk öncelikle strenç ile hava almayacak şekilde birkaç kat sarılır ve daha sonrasında havalı naylon ile ikinci kat ambalajı yapılır. Beyaz eşyalar taşıma sırasında bina içerisinde zarar görmemesi için beyaz köpük yardımı ile eşyanın her tarafı iyi bir şekilde yine ambalajı yapılmaktadır.

services details

Taşıma günü öncesi mutlaka hassas kırılacak eşyalar ayrı ve üzerinde belirtilecek şekilde ayrılmalıdır. Buzdolabında yer alan yiyecekler tamamen çıkartılmalıdır. Elektronik eşyalar teknik bilgiye sahip kişilerce sökül melidir. Değerli ve ziynet eşyaları ev sahibi tarafından kendi muhafaza edilecek şekilde yanına almalıdır.


evden eve nakliyat platformu