thumbs-iconTürkiye ve Tüm Avrupa Bölgelerine Nakliyat

clock-iconBireysel ve Kurumsal Hizmet 09:00 - 21:00

Yeditepe Nakliyat

mobile-icon
page-banner

Neden biz ?

Kurumsal Nakliyat

1.Bir Nakliyat İşlemi Nasıl Düzenlenir?

Rezervasyon İşlemi

Rezervasyon işleminizi bizi arayarak sağlayabilirsiniz.Rezervasyon işleminde sizden birkaç bilgiye ihtiyaç duyarız; mülkiyet tipi,oda sayısı,eğer apartman ise bulunduğu kat gibi.Bu gibi bilgiler bize yükümlülük ve zorluk içinde kalmadan planlı bir taşıma gerçekleştirmemizi sağlar.Eğer 3 yatak odalı gibi geniş bir mülkünüz varsa ücretsiz bir şekilde, ön hazırlık yapmak için geliriz ve fiyatı da orada belirleriz.

Hazırlık

Bu noktada profesyonel ev taşımacıları için önemli olan evinizin yakınında park yeri olmasıdır.

Araç park edildikten sonra tüm eşyalarınızın paketlenip doğru şekilde etiketlendiğini varsayarak eşyalarınız hemen yükleme işlemine başlanır.

Evden eve nakliyatçılar, büyük mobilya parçalarını ücretsiz olarak söker, battaniyelere sarar ve güvenli bir şekilde aracımıza yerleştirirler.

Kutuların 20 kg’dan daha ağır olmaması gerektiğini unutmayın. Paketlemeyle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa (paketleme malzemelerinin sağlanması dahil), yalnızca rezervasyon sırasında belirtin.

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat profesyonelleri, kolaylıkla eşyalarınızı yeni evinize en uygun rotadan ulaştırır.Sürüş sırasında GPS sistemleri kullanırlar.

Yeni Evinizde

İstanbul evden eve nakliyat elemanlarımıza uygun talimatı vermesi için size yada güvendiğiniz birine ihtiyacımız olacaktır.

Yeni evinizin yakınında park yeri olması da önemlidir.Elemanlarımız bütün eşyalarınızı dikkatli şekilde boşaltacak ve girmeleri gerekli odalara yerleştirecektir.

Ek olarak yetenekli taşıyıcılarımız yüklemeden önce sökülmüş olan herhangi bir mobilya parçasının monte edilmesinde yeterince donanımlıdır.

2.Bizi Seçmeniz İçin 2 İyi Neden

Güvenli ve Sigortalı Bir Taşıma Süreci

Biz her zaman ihtiyaçlarınızı ve güvenliğinizi dikkate alırız.Tamamen sigortalı ve hızlı bir ev taşıma hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz.Sunduğumuz istanbul evden eve nakliyat hizmeti hızlı, kolay ve tümü sigortası olan eğitimli ve deneyimli profesyoneller tarafından gerçekleştirilir.

Modern ve Tam Donanımlı Araçlar

Başarılı bir taşıma deneyiminin en önemli parçalarından biri ulaşım kalitesidir.Taşınma hizmetinizde kullandığımız araçlar;düzenli olarak denetlenir ve tamamen güvenlidir.

3.Faydalı Taşınma Önerileri ve İpuçları

Taşınma Önceki Gün

İstanbul evden eve nakliyat seansınızdan önce gereksiz gördüğünüz,atabileceğiniz şeyleri atın.Bu hem maliyetinizi azaltacak hem de eşyaları çıkarma işlemini hızlandıracaktır.

Bonus İpucu: Eşyalarınızı sarın.

Ev eşyalarınızı taşıma için streç sargı ile sarın.Taşıyıcıların kamyonet içine fazladan koruma olmadan yükleme yapma riskini almayın.

Mobilyalarınızı taşıma gününden önce hazırlamaya özen göstermek sizin sorumluluğunuzdadır.Bu eşyalarınızı çizilmelere ve diğer hasarlara karşı önler.

Profesyoneller Gelmeden Önce:Park Alanı

Evden eve nakliyatçılar evinizden uzak bir yere park ederse, bu, eşyalarınızı araca aktarmaları daha uzun süreceği için hizmet maliyetini arttıracaktır.Bu yüzden ödevinizi önceden yapın ve mümkün olduğunca evinize en yakın park yerini organize edin.

Ek İpucu: Gerekli eşyalarınız için çanta hazırlayın.

Sorunsuz bir taşınma süreci için yanınıza almanız gerekenler:

  • Hızlı bir yemek için plastik tabaklar ve bardaklar;
  • İlk ihtiyaç duyulan diş bakım ürünleri;
  • Temel hijyen için banyo sarf malzemeleri;
  • İhtiyaçlarınıza göre kıyafetler;
  • İlk yardım çantası;
  • Araba şarj cihazı;

firma gelmeden önce çantanızı paketlemeyi unutmayın ihtiyacınız olacaktır.

Taşınma Sonrası Seçenekleri:Temizlik

Kutuları doğru etiketleyin:

Bu taşınma sürecinde çok önemli bir adımdır.Eğer düzgün bir şekilde yaparsanız, daha sonra açma işlemini daha kolay ve hızlı yapmış olacaksınız.Kutulara sarılarak konmuş kırılgan veya hassas öğeleriniz varsa, taşıyıcıların bu tarz kutulara daha dikkat etmesi için kutuları etiketleyin.

Nakliyat Servisi Sonrası:Yeni Başlangıç

Nakliyatçılar yükün son parçasını yerleştirdikten sonra, kutulardan çıkarma işlemine başlayabilirsiniz.Önce gerekli olanlarla başlayın ve ertesi gün için daha az önemli ev eşyaları ve kutularla devam edin.

Nakliyat Servisini Bitir

Yeditepe Evden Eve Nakliyat olarak tek amacımız sorununuza çözüm getirebilmektir.Mobilyalarınızın bazılarını daha kolay hareket ettirebilmek için sökebiliriz.

İsterseniz eşyalarınızı bir depoya götürebilir ve taşınmaya hazır oluncaya kadar onları orada tutabiliriz.

4.Evden Eve Nakliyat Hakkında Sık Sorulan Sorular

S: Kurumsal bir taşıma şirketi misiniz?

C: Evet, biz 36 yıldır bu sektörde olan kurumsal bir firmayız.Yetki belgelerimize buradan bakabilirsiniz.

S: Taşımadığınız herhangi bir şey var mı?

C: Evet, şunları taşımayız: tehlikeli maddeler, hayvanlar, heykeller, çalıntı veya bozulabilir ürünler, ilaçlar, patlayıcılar ve ateşli silahlar.

S: Kendi başıma kutuluyorum ama, büyük mobilya parçaları? Bunları taşıyacak mısınız?

C: Kesinlikle.Eğer mobilya parçası çok büyükse sökülmesini sağlayabiliriz.

Hizmet İçin Bugün Bize Ulaşın

istanbul evden eve nakliyat