thumbs-iconTürkiye ve Tüm Avrupa Bölgelerine Nakliyat

clock-iconBireysel ve Kurumsal Hizmet 09:00 - 21:00

Yeditepe Nakliyat

mobile-icon
page-banner

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Yeditepe Evden Eve Nakliyat, Ataşehir, İstanbul merkezli yerel olarak sahip olunan ve işletilen taşınma şirketidir. İstanbul bölgesinde bulunmamıza rağmen, çok daha uzakta bulunan şehirlerde taşınma konusunda önemli bir deneyime sahibiz ve Türkiye’deki işletmelerin ve ailelerin taşınmalarına yardımcı olduk.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat, evinizin sizin için önemli olduğunu biliyor. Müşterilerimizin mallarına mutlak saygı ile davranmaya gayret ediyoruz, bu nedenle hareketlilik günü söz konusu olduğunda, hareketinizi zamanında, ancak dikkatli bir şekilde tamamlamak için elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

İstanbul’un merkezinde bulunan Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş, Ümraniye, Avcılar ve çevre bölgeleri kapsayan taşınma hizmetleri sunuyoruz. Ev ve ofis için taşıma hizmeti verebiliriz.

Tüm personelimiz taşıma, kaldırma ve ambalajlama konusunda eğitimli ve deneyimlidir. Devam eden işlerimizin temsilcileri olarak, size ve eşyalarınıza profesyonellik ve nezaket çerçevesinde davranmaları için onlara güveniyoruz.

Üniformalı, güvenilir ve güler yüzlü personelimiz tüm kaldırma ihtiyaçlarınız için yardım etmek için buradalar ve tüm araçlarımız temiz, bakımlı ve nakliye sırasında tüm eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için uzman ekipmanlarla dolu.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat‘ta ortalama kaldırma hizmetinizden daha fazlasını sunarız ve hizmet yelpazemiz şunları içerir:

  • Konut Taşınma
  • Ticari Taşınma
  • Paketleme ve Paket Açma Hizmeti
  • Mobilya Sökme ve Yeniden Takma Hizmeti

İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde, daha küçük hareketler için bir adam ve kamyon servisinden profesyonel bir paketleme servisine kadar çeşitli hizmetler sunabiliriz. Taşımanızın boyutu ve bizden ne kadar yardım almanız gerektiğine bakılmaksızın, eve taşınmanıza dikkat etmek için bizi seçmeniz en doğru seçimdir.

Ayrıca ev eşyalarını saklamanız veya önemli belgeleri arşivlemeniz gerektiğinde uzun ve kısa süreli depolama çözümleri sunuyoruz. Ünitelerimiz 24 saat güvenlik güvencesiyle temiz ve kuru durumda hizmet vermektedir.

Çevre üzerindeki etkimizi azaltmak için elimizden gelen her şeyi yapmaya kararlıyız. Yakıt tasarrufu yapıyoruz ve elimizden gelen her şeyi geri dönüştürüyoruz.

Öyleyse, Ümraniye Evden Eve Nakliyat bölgesindeki nazik ve güvenilir bir taşınma şirketinden mükemmel bir taşıma hizmeti almak istiyorsanız, teklif için Yeditepe Evden Eve Nakliyat ile irtibata geçin.

Bir diğer bölgemiz olan Kartal Evden Eve Nakliyat hakkındaki yazımızı okumak için tıklayınız.